Apie įmonę

Veiklą vykdome Vilniaus mieste bei Vilniaus rajonuose, o savo klientams siūlome kokybišką pastatų griovimą, greitą atliekų išvežimą, bei konteinerių nuomą. Todėl leiskite griovimu, bei atliekų išvežimu pasirūpinti profesionaliai Globus komandai už prieinamiausią kainą.

Mūsų teikiamos paslaugos:

  • Konteinerių nuoma;
  • Statybinių atliekų išvežimas;
  • Gamybinių atliekų išvežimas;
  • Įvairios paskirties pastatų griovimas ir ardymas;
  • Atliekų surinkimas;
  • Statybinių latakų nuoma.

Priimame įvairiausio dydžio užsakymus, todėl dirbame tiek su fiziniais tiek su juridiniais asmenimis. Taip pat užtikriname, kad visos atliekos bus saugiai utilizuotos pagal visus tai numatančius Lietuvos Respublikos teisės aktus ir Jums bus išduotos tai patvirtinančios pažymos.

Mūsų vizija. Pasiekti ilgalaikį konktą su mūsų klientais, grįsta pasitikėjimu, bei nustatytų įsipareigojimų vygdymų.

Misija. Užtikrinti klientus, kad prisiimti darbai visada atliekami kokybiškai ir laiku, bei sukurti pasitikėjimą tarp kliento ir mūsų komandos.

Vertybės. Profesionalumas, abipusis pasitikėjimas, bei bendravimas yra svarbiausios mūsų vertybės.

Daugiau informacijos galite sužinoti susisiekę su mumis nurodytais kontaktais. Vertiname kiekvieną klientą, todėl išklausysime ir pateiksime geriausią pasiūlimą, kainos ir kokybės atžvilgiu.

Palikite griovimo, bei atliekų rūpesčius mums – UAB „Globus“ komandai!

Apie mus

Paslaugas teikiame Vilniaus mieste ir jo apskrityje. Kiekvieną dieną stengiamės greitai ir kokybiškai atlikti darbus, kad mūsų klientai būtų patenkinti. Nuomos bei atliekų išvežimo paslaugas teikiame tiek fiziniams tiek juridiniams asmenims.